четвер, 16 січня 2025 р.

Булінг

 

Булінг – це доволі неприємне явище, що може проявлятися у різноманітних формах. Найпоширенішими формами такого знущання у наш час є булінг в інформаційному просторі – через телефони та соціальні мережі.

Булінг, як явище, нікуди не зникло з життя українських дітей. Діти, частіше пубертатного віку, гостро реагують на ті чи інші ситуації з однолітками, або ж працівники освіти переходять кордони дозволеного у спілкуванні з учнями, застосовуючи фізичну силу чи цькування.

Насильницькі дії шкодять фізичному та психічному здоров’ю трьох сторін процесу: жертв, нападників і свідків. Метою булінгу є не лише вплив на жертву, а й формування відповідної моделі поведінки: ніби насильство є ефективним для досягнення успіху в житті, здобуття авторитету. 

На годині спілкування ми розглянули серйозну проблему , яка хвилює багатьох дітей нашого класу через свою шкоду людині, це проблема поширення насильства, жорстокого поводження та булінгу серед підлітків.

Наси́льство в школі— це застосування сили, психологічного тиску, погроз, які свідомо спрямовані на слабших дітей, які не зможуть дати відсіч.

З цією метою для учнів 5 – А класу підготувала інструкцію аби правильно та своєчасно реагувати на прояви цькування, розібрали життєві ситуації з цього приводу.

Діти завжди повинні пам’ятати, що насамперед ми – люди. У кожного з нас є багато  позитивних рис, а є, звичайно, і негативні. Над такими рисами потрібно працювати. Звичайно, ми повинні поважати один одного, бо ми –ЛЮДИ!
















Немає коментарів:

Дописати коментар

Мої безпечні канікули

  Щоб весняні канікули пройшли безпечно й приємно, важливо дотримуватися правил безпеки.  З учнями 5 – А класу на виховній годині «Правила п...